Konzultace na míru

Trápíte se se sociálními sítěmi na začátku vaší cesty a 
nevíte jak na ně?
Chtěli byste být vidět, ale bojíte se?
Máte pocit, že je toho všeho prostě moc a jste z toho vyčerpaní?

Denně mi přicházejí zprávy, které končí dotazy jako:

''Sociální sítě jsou prostě vyčerpávající, kde na ně bereš tu energii?''

"Nevyznám se v tom online světě, kde mám začít, jak mám fungovat?"

"Mám být vidět, mám být vidět, co proto mám udělat, jak se mám prezentovat?"

"Co mám na sítě přidávat, co mám psát a jak to má vypadat?"

Konečně vím odpovědi na tyto otázky a konečně vás nejen těmito tématy mohu provést při konzultacích a naučit vás jednoduché triky, které využívám každý den. 

Dneska opravdu vím, jak si stát za svým, jak být vidět, jak fungovat tak, jak chci opravdu JÁ podle svého rytmu a jak se z toho všeho nezbláznit!

Protože řekněme si to narovinu, kombinace autenticity, vyjití z komfortní zóny a sociálních sítí na začátku vaší online cesty dokáže být úplně na hlavu a já jsem ještě poměrně nedávno ani nevěděla, kde mi hlava stojí, natož abych znala ty správné online nástroje, strategie, techniky pro zvládnutí trémy nebo strachu.

Sociálními sítěmi, grafickým designem, viditelností, sebeprezentací a seberozvojem se zabývám už osm let a sama jsem si prošla tímhle velkým online neznámým. 

Provedla jsem nejen sama sebe, ale několik firem a klientů, kteří stáli na začátku své cesty a nevěděli kudy kam.

Každý den přemýšlím nad tím, jak ty krásné projekty a firmy provést strategiemi, které jsou jednoduše udělané přímo pro ně. Den co den vymýšlím jednoduché způsoby a příklady viditelnosti v online světě, který je větší a větší. 

A každý den sleduji své klienty, jak naprosto září, jsou sami sebou, vytváří příspěvky, které mají smysl a jejich sociální sítě jsou jim koníčkem a ne příteží.

Co můžeme na konzultacích společně projít?

Viditelnost a sebevědomí

Dvě věci, které se naprosto snoubí a jsou si obrovskou oporou.

Pojďme se podívat na to, co tato dvě slova znamenají právě pro VÁS a jak je aplikovat nejen online.

Sociální sítě a strategie

Vytvořme společně jednoduchou strategii přímo na míru a nastavme vám sociální sítě tak, aby ony fungovaly pro vás, ne vy pro ně!

Sebeprezentace a komunikace

Co kdybyste se už nenechali ovládat strachem a zvládli třeba natáčet videa nebo vystupovat na veřejnosti? Podívejme se na jednoduché techniky komunikace a odbourejme jakýkoliv strach.

Své know-how vám předám v co největších detailech a dovedu vás do bodu, kde pro vás online svět a viditelnost budou hračkou!

Kolik to bude stát?

Konzultace jsou i pro mě velmi osobní a pro jakoukoliv spolupráci si musíme vyhovovat, proto je tu moje 15 minutová úvodní konzultace ZDARMA. Po ní se můžete sami rozhodnout pro delší spolupráci a následně si vybrat jeden z balíčků konzultací.

Co říkají na konzultace moji klienti?

Děkujeme Anně Borsové a její firmě za profesionální vedení našich neprofesionálních kroků na sociálních sítích a to aniž bychom se jako malá firma finančně vyčerpali. A její lidský přístup nás naučil být také trpěliví, ale houževnatí, protože všechno má svůj čas. Zvláště na začátku. Její práce pro JES = skvěle vynaložené finanční prostředky. Technika a technologie je dnes sice malý zázrak, ale se zkušenostmi a znalostmi Anny Borsové se je učíme využívat efektivně. A o to jde…
Mgr. BORS Michal, obchodní ředitel JESwww.j-e-s.cz
Při hodinové konzultaci s Aničkou jsme toho stihly probrat spoustu. Jde přímo k věci, na každou otázku odpovídá bez zaváhání a je vidět, že je to profesionálka. Neváhá taky s doporučením dodavatelů nebo nasdílením svých osvědčených kontaktů z branže. I když se může zdát hodina jako krátký čas, je to určitě čas využitý efektivně, který vám přinese spoustu tipů a nových nápadů. Konzultaci určitě doporučuji a Aničce děkuji. Určitě se na ni obrátím i v budoucnu.
Tereza Štefkováwww.svatebnikolotoc.cz

Úvodní konzultace ZDARMA

Zarezervujte si svou úvodní 15 minutovou schůzku online. 

Balíčky konzultací

Vyberte si jeden z balíčků konzultací, který vám bude vyhovovat.