Můj příběh

Pomáhám lidem být vidět online i offline.

Provázím své klienty osobitým vystupováním, sociálními sítěmi a autenticitou.

Jsem vášnivou cestovatelkou, degustátorkou dobré kávy, propagátorkou dobré nálady a řídím se motem: svět patří těm, co se nepo.. Však vy víte. 🙂

Můj příběh aneb jak jsem se dostala k viditelnosti

Dnes už vím, jak být originálně vidět online i v reálném životě.

Inspiruji, motivuji a učím své klienty, jak vystupovat, jak zmáknout své sociální sítě a jak být viditelný. Z příběhů, emocí a znalostí vytvářím strategie na sociální sítě, autentické prezentace nebo autentické příspěvky a mnohem víc.

Mluvím, prezentuji, nahrávám videa a koučuji lidi o věcech, které jsou mou vášní.

Ale pamatuji si období, kdy jsem tápala a nevěděla jsem kudy kam.

Ještě před střední školou jsem nevěděla, jak pořádně vystupovat před lidmi nebo jak být autentická a viditelná. Prala jsem se sama se sebou, nevěděla jsem co s tím mám dělat, hledala jsem sama v sobě chybu. Říkala jsem si, že asi nikdy nebudu mluvit před lidmi, že to zkrátka není pro mě.

Potkala jsem neuvěřitelného učitele a 

vše se změnilo.

Když jsem přišla na střední školu, potkala jsem neuveřitelného hlasitého
učitele, který je mi dodnes obrovskou inspirací. Byl to tak zvaný renesanční člověk, uměl tolik věcí, a o tolik věcí se zajímal. Postupem času jsem pochopila, že tohle jsem i já. Pochopila jsem, že můžu být sama se sebou.

Při tom přišel marketing, obchod, průvodcování a hlavně sociální sítě, které jsem si hned zamilovala. Začala jsem se učit různé strategie, organizační tipy, jak prodávat, zaujmout, vystupovat nebo pracovat s trémou.

Naučila jsem se, jak dát své sny a vize dohromady od prvních nápadů, přes vzhled až po prezentování je světu. Začala jsem tvořit prezentace, mluvit před třídou, potom i průvodcovat zámky a prošla jsem několika předměty, které se věnovaly jen naším vystupováním, gestikulací, dechem nebo prací s nervozitou.

Naučila jsem se také, že všechny tyto věci jsou hlavně o našem příběhu a o maličkostech, které tvoří ten velký celek.

A co dnes?

Dnes pomáhám svým klientům, pomocí eBooků a kurzů, se strategiemi pro jejich sociální sítě, s prezentováním, vystupováním před lidmi a s tím jak být viditelní online i offline!