Proč píšu blog?

Na začátku roku jsem se rozhodla jít do Podnikání z pláže a jeho součástí je i psaní blogu. Říkala jsem si, jak to asi s tím psaním udělám, když mi to vlastně moc nejde a vždycky když se fakt moc snažím, vyjde ze mě pěkná blbost.

Říkala jsem si, že to nějak půjde, nechám tomu volný průběh. A jak tak postupuji kurzem, vzpomínám na různé věci ze školy, na svoje zážitky a poznatky.

Přišla ta vzpomínka na psaní slohů ve škole. Vždyť já to přece milovala! Slohy jsem milovala, milovala jsem psaní příběhů a úvah, měla jsem z toho dokonce super známky a nějaké mé výtvory byly i uveřejněné ve školním projektu, který byl i vytištěn. 

Až to prostě přišlo.

Tak co se stalo?! Jak to, že jsem na tohle úplně zapomněla? A jak to, že jsem uvěřila, že to psaní pro mě vlastně není?

Já jsem totiž na té své cestě životem (přijde mi vtipný tohle psát ve 23, ale je to tak) potkala lidi, kterým jsem uvěřila, že to, co o mně říkají, je vlastně pravda. Že nejsem dost dobrá, že neumím psát, neumím zpívat, tančit a někdy možná i jen tak být a žít. Jako bych odevzdala svojí sílu a energii. 

Jenže..

Jenže tenhle rok se pro mě věci hodně mění a já makám nejen na sobě, ale i na svém podnikání a celkově životě. A tak při vzpomínce na mé milované slohy, jsem si řekla, že ten blog mi teda sakra půjde. Že to bude prda, jak já říkám!

A tak bych vás tu chtěla přivítat! Věřím, že tu najdete hodnotné články, ale i články z mého života, protože tak, jak se budu vyvíjet já, tak se bude vyvíjet i tenhle blog. 

Zatím se mějte krásně a v dalším článku nashledanou,

Pomáhám lidem být vidět online i offline. Provázím své klienty osobitým vystupováním, sociálními sítěmi a autenticitou. Jsem vášnivou cestovatelkou, degustátorkou dobré kávy, propagátorkou dobré nálady a řídím se motem: svět patří těm, co se nepo.. Však vy víte. :) Můj příběh si přečtěte zde >>