Máte z strach z natáčení videí?

Nevíte, jak začít?

Slovo viditelnost vás vyloženě děsí a hned nastupuje tréma?

Naprosto vás chápu, i já jsem byla ve stejné situaci jako vy. Proto jsem dala dohromady jednoduchý systém, ve kterém se s vámi podělím o mé triky, znalosti a zkušenosti, které jsem nasbírala na své cestě od střední školy.

Natáčím videa, dělám živá vysílání, vedu skupinové tréninky a prezentuji sebe i svůj projekt online i offline.
Zkrátka jsem opravdu hodně vidět.

ALE ještě před nástupem na střední školu to takhle růžové nebylo. Tréma se mnou cloumala už několik dní před jakoukoliv prezentací, představa mluvení před skupinou lidí mě děsila, natož abych natáčela videa!

Dnes už umím s trémou i strachem pracovat, už vím, jak se připravit, jak trénovat nebo jak se vypořádat s vnitřním kritikem. Tohle a mnohem víc vás můžu naučit v mém 7 denním e-mail kurzu!

Text je určitě super, ale nárůst popularity videa, zoom konferencí nebo výstupů na veřejnosti opravdu raketově roste. Vidím to denně u svých klientů nebo na mých milovaných sociálních sítích. Myslím, že právě teď je ten nejlepší čas překonat se a posunout se směrem k tomuto trendu.

Věřím, že prostřednictvím mluveného slova nebo videí dokážeme hýbat světem! Naše příběhy, zkušenosti, produkty a služby si zaslouží být pořádně vidět a jak lépe si k nim přitáhnout ty správné posluchače nebo klienty, než právě prezentací a sebeprezentací!

Prezentaci, sebeprezentaci a komunikaci online i offline se věnuju již přes 8 let.

Díky střední škole cestovního ruchu, hodinám provázení zámků a měst a díky hodinám různých školení, dnes mohu sebevědomě říct, že opravdu vím, o čem v tomto tématu mluvím.

Sama jsem si prošla cestou strachu, trémy a obav z kritiky, z toho "být vidět"! Dnes a denně vidím lidi, kteří jsou na tom úplně stejně, jako jsem byla já na začátku své cesty.

Se svými klienty skoro denně toto téma řeším, sleduji jaké otázky nebo problémy mají, s čím se potýkají a tak jim předávám své znalosti a zkušenosti. Dávám jim zpětnou vazbu a posunuju je k cíli.

Je na čase mé zkušenosti předat i dalším lidem. Lidem, jako jste vy!

Co se v e-mailovém kurzu naučíte:

Jak pracovat s trémou a strachem

Všichni se s nimi potýkáme, všichni známe pocity nervozity a nejistoty. Ale ne všichni víme, jak s nimi jednoduše pracovat.

Ukážu vám, jak snadně se se strachem a trémou dá pracovat. Společně tyto pocity překonáme!

Jak se na projev připravit

Mluví se o tom tak málo, přitom je příprava klíčem k úspěchu!

Jednoduchými otázkami si ujasníte, o čem přesně mluvit a jakým způsobem pojmout i své poznámky. Zaměříme se i na přípravu dechem!

Jak pracovat s hlasem a gesty

Pohyb, gesta a mimika jsou při našem projevu opravdu důležité.

Ukážeme si, jakým způsobem je využít pro náš prospěch a jak se díky nim odrazit v místech, kde jsme se zasekli!

Jak se vypořádat s vnitřním kritikem

Znám to, mám hotové video, jsem po prezentaci a vnitřní kritik se zapne na plné obrátky. Jediné, co slyším v hlavě, je koloběh negativních myšlenek, odsouzení a znechucení.

Díky jednoduché technice se s kritikem vypořádáme a zkusíme se pro změnu pochválit!

Jaká témata vás přesně čekají:

 • 1
  Strach, tréma, chyby, představa dokonalosti
 • 2
  Příprava, důležité otázky, poznámky, příprava dechem
 • 3
  Gestikulace, mimika, oční kontakt, pohyb
 • 4
  Příběh a emoce
 • 5
  Trénink - jak trénovat, s kým trénovat, proč trénovat
 • 6
  Den D, rituálek a motivace
 • 7
  Pozdravení vnitřního kritika

Představte si ten skvělý pocit, kdybyste překonali svůj strach a začali jednat nejen online, jako byste se narodili mluvčím!

Představte si ten skvělý pocit, kdy vás tréma už nemůže ovládat, protože vy budete ovládat ji!

Představte si ten skvělý pocit, až budete mluveným slovem a efektivní komunikací sdílet se světem své příběhy, zkušenosti a znalosti!

A co cena?

Cena je 1200,-Kč + DPH.

Věřím, že je úměrná k tomu, co vše je obsahem kurzu. Věřím, že je úměrná i k mým zkušenostem, které v tomto kurzu předávám.

Já jsem prošla poměrně dlouhou cestu, abych se dostala do tohoto bodu, stálo mě to hodně zkoušení a učení.
Vy už nemusíte procházet několikaletou cestu jako já, vložila jsem jí pro vás do 7 informacemi nabušených dní.

Kurz je záměrně rozložen do 7 dní, ve kterých se každý den zaměříme na jednotlivá témata.
K dispozici budete mít jak teorii, tak pracovní PDFka s úkoly. Celý tento kurz vám bude navždy k dispozici, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

Jenže co když..

 • se mi nepodaří se posunout a opravdu jít do akce?
  Každý posun i byť jen maličký je pořád posun a to se počítá! Celý kurz je postavený tak, abyste se každý den posunuli o krok. Dostanete k dispozici všechny nástroje a moje znalosti k tomu, abyste se do akce opravdu vrhli.
 • nebudu mít každý den čas?
  Přístup ke všem materiálům a e-mailům máte navždy. Rozvržené je to do 7 dní pro váš rychlý start, samozřejmě tempo si můžete ale upravit podle sebe.
 • mi kurz nebude vyhovovat?
  Bez udání důvodu můžete zažádat do 14 dní od koupi o vrácení peněz. Já vám je vrátím bez jakýchkoliv dotazů.
 • mi nebude zaručen výsledek?
  Výsledek bohužel zaručit nemohu. Předávám vám maximum svých znalostí, teď je na vás, abyste do toho vložili také své usilí.

Navíc tady pro vás mám PŘEKVAPENÍ!

Dostanete ode mě ještě 6 BONUSOVÝCH PODPŮRNÝCH VIDEÍ.

Přemýšlela jsem jak vám nejlépe předat i mé zážitky a historky, videa byly v tomto případě jasnou volbou!
Proto jsem pro vás natočila 6 videí, která doplňují teorii v e-mailech o mé vlastní příběhy.
Předám vám svoje nadšení a energii, budu vás inspirovat a popostrčím vás díky tomu ještě dál! Juchů!

K videům se dostanete z pohodlí vašich e-mailů.

Tohle překvapení v hodnotě 1500 Kč dostanete ZDARMA.

Co na tento kurz říkají moji klienti:

Tenhle kurz je prostě skvělý, pohled na věc dává smělý. Poradí vám, jak to dát, jakpak s trémou pracovat. Má i vychytávky skvělé, dle nich zvládnete to směle. Krok za krokem, den za dnem, stanete se profíkem. Aninko, moc díky za to, Ty jsi prostě naše zlato, bezvadné jsou Tvoje rady, posunou nás vpřed a tady. Vychytávek Tvých si vážím, uplatnit se je teď snažím. Ostatním jen doporučím, protože se stále učím. Jak životem proplouvat, jak s mou trémou pracovat. Já jsem za to také ráda, že si doba změny žádá. Věřím že už také víte, jak z kurzu vše uplatníte. Trému, kterou máme v hlavě, pomůže nám zvládnout hravě.
Anna Krajíčkováwww.krajickovaanna.cz
Tento emailový kurz je skvělým pomocníkem pro všechny, kteří se chtějí naučit sebevědomě vystupovat na veřejnosti, ale stále je ohledně toho provází spousta obav a nejistot. Přináší obrovskou podporu a motivaci, pozitivní náhled a vibrace i plno praktických rad a konkrétních postupů krok za krokem. Skvělé příklady z vlastní praxe, díky kterým si člověk umí situaci lépe představit. Kurz je nejen cestou k sebevědomé prezentaci, ale posune člověka i v oblasti osobního růstu a přinese mnohá důležitá uvědomění.
Renča z Hravých strojůwww.hravestroje.cz
Kurz doporučuju každému, kdo se chystá na nějaký výstup na veřejnosti, sociálních sítích nebo před kamerou, a musí se vypořádat s trémou a se svými strachy. Anička vám dá do rukou velmi praktické nástroje, nejen jak s těmito emocemi pracovat, ale také jak svůj projev připravit. Zároveň vám vše přiblíží prostřednictvím svých příběhů. To je velký bonus celého kurzu a vlastně i důvod, proč vás bude tak bavit. Vzpomněla jsem si na svoji prezentaci před lety pro 20 cizích lidí a ještě k tomu v cizím jazyce! Týden před ní jsem nespala, bylo mi fyzicky opravdu zle a doteď nevím, jak jsem ji vůbec zvládla, aniž bych tam neomdlela! 😉 Škoda, že jsem tenkrát neměla k dispozici takovýto kurz, určitě by mi pomohl. I teď mi poskytl jeden “aha moment”, za který jsem vděčná. Dokončila jsem právě svůj online kurz a už několik dní se zdráhám pustit ho do světa, protože přece ještě není dost dobrý. Ale jak říká Anička: je skvělý, protože jsem do něj dala to nejlepší, co jsem mohla. To se jenom ozývá můj vnitřní kritik, takže si poslední lekci kurzu Be Visible beru k srdci, chválím se a jdu do akce - jdu to spustit! 🙂 Díky, Aničko!
Michaela Maláwww.mamapilates.cz
Je to jízda!!! Ann má obrovský dar. Dar autentičnosti spojené s pořádnou náloží pozitivity.

Kurz vám dá pevné základy pro to, aby se z vás stal speaker – profesionál. Budete už navždy vědět, jak se zbavit svých strachů spojeným s projevem před publikem, a je jedno, jestli naživo nebo online. Jako lektorka jógy velmi oceňuji, že Ann sama používá a doporučuje některé jógové techniky na odstranění trémy a úzkosti. Funguje to!!! V kurzu se dozvíte vše podstatné a přitom nebudete zahlceni. Skvělá investice!

Hana Vildomcováwww.hankavildomcova.cz

Pokud chcete e-mailový kurz Sebevědomá prezentace, objednejte si ho už nyní!